Materská škola Okružná

•

· Zariadenie Jasle - Materská škola na Okružnej ulici bolo dané do prevádzky 23.06.1971. Kapacita zariadenia bola 120 detí v MŠ a 45 detí v jasliach.

· V roku 1991 pre pokles detí boli detské jasle zrušené. V tom istom roku začala na zariadení pracovať prvá rada školy, ktorá plní svoju funkciu dodnes.

· Od školského roku1997/1998 sa naši predškoláci zúčastňujú na plaveckom kurze, ktorý  prebieha  na mestskej plavárni.

· Od roku 2000 naša škôlka pravidelne každý rok usporadúva zdravotnícku súťaž pod patronátom Červeného kríža. Do súťaže Evička nám ochorela sa zapájajú materské školy z celého okresu.

· Školu v prírode začali naši predškoláci navštevovať od školského roku 2000/2001.

· Vianočná besiedka nadobudla slávnostnejší charakter v roku 2003, kedy sa prvýkrát konala na MsÚ v Poprade.

· V jubilejnom roku 2006 začala pracovať trieda svišťov na celoslovenskom environmentálnom projekte, ktorý pokračuje aj v nasledujúcom roku.

· Od 1. júla 2008 prišla k nám MŠ Francisciho.

· Od 1. septembra 2008 sme sa zlúčili so ZŠ na Francisciho ul. 832/21, Poprad