Stolný tenis

03.05.2023 07:36

Okresné kolo v stolnom tenise

Naše šikovné dievčatá sa zúčastnili finálového kola v stolnom tenise. Ako môžete vidieť, Stelke, Katke a Elle sa vynikajúco darilo a súťaž si užili. Dievčatá ďakujeme vám za reprezentáciu.

ŠOMP - zimná olympiáda

03.05.2023 07:36

Naši žiaci sa zúčastnili športovej olympiády mesta Poprad v lyžovaní, sánkovaní, snowboarde a behu na lyžiach. Decká  boli opäť úspešné a vystúpili si aj na stupne víťazov. Všetkým reprezentantom veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa na ďalšie úspechy

Florbal

03.05.2023 07:30

Naši starší chlapci nás úspešne reprezentovali na okresnom kole vo florbale.

Chlapci, ďakujeme !

Popradské pleso

25.04.2023 08:56

Popradské pleso je ikonickou lokalitou každej turistiky vo Vysokých Tatrách. Je to miesto, ktoré by žiadny návštevník Tatier nemal vynechať. Ani náš turistický krúžok nezaháľal a absolvoval túto trasu k štvrtému najväčšiemu tatranskému plesu.

Gúľalo sa vajíčko

19.04.2023 07:10

Gúľalo sa vajíčko…
        Maľované, lepené, so zvieracím motívom. Aj také boli naše veľkonočné vajíčka, s ktorými sme sa prihlásili do súťaže s názvom “Krehká krása Batizoviec”.

Za zachovávanie remeselných zručností a tradícií dostali od organizátorov žiaci 1.A, 1.B a 5.B ďakovný list.

M. Šimonová, K. Roth