• Okresné kolo a finále žiackej ligy mesta Poprad v stolnom tenise dievčat

Okresné kolo a finále žiackej ligy mesta Poprad v stolnom tenise dievčat

08.02.2024 07:56

V stredu 7.2.2024 sa naše dievčatá Viktória Ihnačáková (8.B), Tatsiana Kurbat (8.B) a Ella Štrbíková (7.C) zúčastnili okresného kola a zároveň finálového kola žiackej ligy v stolnom tenise dievčat. Dievčatá obsadili v okresnom kole 4. miesto a v rámci žiackej ligy im patrí pekné medailové 3. miesto. Dievčatám ďakujeme za reprezentáciu našej školy a blahoželáme k peknému umiestneniu.

• burza hračiek

burza hračiek

05.02.2024 11:53

V stredu 31. januára 2024 si žiaci prvého stupňa spríjemnili deň odovzdávania polročných vysvedčení na Burze hračiek a detských kníh.

Veľká telocvičňa sa dopoludnia premenila na malé trhovisko plné hračiek a kníh. Atmosféru naplnila nákupná horúčka, počas ktorej si deti  kúpili k vysvedčeniam pekné odmeny.

• Karneval

Karneval

05.02.2024 11:44

Každoročne, vo fašiangovom období, sa naša telocvičňa mení na miesto plné zábavy a tanca. Inak tomu nebolo ani v piatok 2.2., kedy sa na karnevale stretli víly, princezné, čarodejníci a rôzne nápadité masky. Deti si zasúťažili a zatancovali. Prežili čarovné popoludnie, kde nechýbala radosť, smiech a dobrá nálada.

• Korčuľovanie

Korčuľovanie

05.02.2024 08:55

KORČUĽOVANIE

Dňa 19.1.2024 nám bola po 1.-krát sprístupnená ľadová plocha pri CVČ.

Ľadová plocha bola perfektne pripravená.

Naši žiaci sa tomu veľmi potešili a využili každú minútku nám určeného času.

Zimná olympiáda detí a mládeže mesta Poprad 2024

V utorok 30.1. 2024 a vo štvrtok 1.2. 2024 sa naši žiaci zúčastnili športovej olympiády detí a mládeže mesta Poprad.

V kategórii mladších žiakov obsadil 3. miesto Ondrej Köteleš z 5.A triedy v obrovskom slalome.  V snowboarde obsadila 3. miesto Mia Mayer zo 7.B triedy v kategórii mladších žiačok. V rýchlokorčuľovaní 1. miesto obsadila Ella Štrbíková zo 7.C triedy v kategórii starších žiačok. V jazde na saniach sa naša škola umiestnila na 3. mieste v zložení Lenka Šebestová (7.A), Mia Mayer (7.B) a Ella Krejsová (7.C).

Žiačkam a žiakom, ktorí nás reprezentovali ďakujeme za predvedené výkony a dosiahnuté výsledky.